Najciekawsze zabawki erotyczne – nasze propozycje

Istnieje mnóstwo sposobów na urozmaicenie życia erotycznego. Jednym z nich jest zastosowanie gadżetów, które na nowo wzbudzą wspólną ochotę na seks. Podpowiadamy, jakie zabawki erotyczne dla par zasługują na uwagę kochanków oraz dlaczego warto wprowadzić je do swojej sypialni. Przeczytaj o możliwościach zastosowania gadżetów, ale pamiętaj, że nawet najlepsze zabawki erotyczne nie wykonają całej „pracy” za Ciebie!

Wibrator z dwiema końcówkami

Zestawienie rozpoczyna propozycja, która wiąże się z wykorzystaniem wibratorów. Nie chodzi jednak o klasyczne, erotyczne zabawki z funkcją drgania, a o urządzenia z innowacyjnymi końcówkami precyzyjnie docierającymi do miejsc erogennych. Kochankowie narzekający na nudę w sypialni mogą sięgnąć po wibratory króliczki sterowane za pomocą pilota. Dwie końcówki masujące w tym samym czasie stymulują pochwę i łechtaczkę partnerki. Jednocześnie kontrolę nad wibracjami posiada osoba sterująca pilotem. Podczas gdy kobieta doznaje niecodziennych uniesień, partner reguluje intensywność odczuwanych przez nią doznań.

Wibratory króliczki polecane są zwłaszcza do gry wstępnej i pierwszych minut seksu. Po rozpaleniu emocji kochankowie mogą przystąpić do tradycyjnego współżycia. Oprócz stymulacji pochwy, urządzenie może być używane także do pobudzania męskich stref intymnych. Sprawdzi się do masażu prącia lub jąder.

Zdalnie sterowane zabawki erotyczne

Ciekawą propozycją na urozmaicenie życia erotycznego będzie zastosowanie gadżetów sterowanych zdalnie. Tych do wyboru jest mnóstwo, jednak my zachęcamy do używania wibratorów i masturbatorów sterowanych z poziomu aplikacji mobilnej. Nowoczesne zabawki erotyczne dla dwojga zmieniają dotychczasowe pojęcie o seksie. Dzięki ich wykorzystaniu wspólną przyjemność można czerpać nawet, gdy partnerzy nie znajdują się obok siebie. Współżycie będzie więc realne m.in. podczas wyjazdów służbowych i oddzielnych podróży. Jak działają zabawki sterowane zdalnie?

Urządzenia łączą się ze smartfonem za pomocą Bluetooth lub internetu. Telefon wyposażony w dedykowaną aplikację mobilną pozwala uruchamiać gadżet oraz sterować jego działaniem. Osoba używająca zabawki będzie więc odczuwać drgania lub masaż, których intensywność określi użytkownik aplikacji. Zdalnie sterowane gadżety erotyczne sprawdzą się zwłaszcza w dłoniach osób spędzających oddzielne wieczory i szukających sposobu na osiągnięcie wspólnej przyjemności.

Klasyczne zabawki i przyjemność dla dwojga

Interesującą propozycję dla kochanków można znaleźć także wśród tradycyjnych gadżetów erotycznych. Długie, podwójne dildo ma wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu można je wykorzystać do rozmaitych zabaw. Gadżet sprawdzi się przy podwójnej penetracji, stymulując w tym samym czasie pochwę i anus. Można go użyć także w samotności, ponieważ dildo jest niezawodnym partnerem w masturbacji. Dwie końcówki stymulujące pozwalają także na eksperymentowanie – podwójne dildo sprawdzi się bowiem jako gadżet do wspólnej zabawy.

Te ciekawe zabawki erotyczne dla par występują w różnych konfiguracjach. Można je obejrzeć na stronie erotic-med.pl, gdzie dostępne są między innymi klasyczne dildo żelowe, bądź wibrujące modele analno-waginalne. Wybrane zabawki mogą posiadać fabryczne wygięcia, bądź być całkowicie proste. Dzięki elastycznej strukturze dildo wygina się według potrzeb użytkowników, docierając do najgłębiej położonych ośrodków przyjemności. Niektóre z gadżetów w realistyczny sposób przypominają prawdziwe prącie, odwzorowując nawet kształt żołędzi. Dwie końcówki do stymulacji poszerzają możliwość zastosowania zabawki, dzięki czemu jest ona zdecydowanie lepszym wyborem od klasycznego dildo.

Jeśli dotąd nie wiedziałeś, jakie zabawki erotyczne zamówić do swojej kolekcji, to mamy nadzieję, że teraz jesteś pewny swojego wyboru. Różnorodne gadżety przeniosą Cię do krainy przyjemności, przełamując rutynę obecną w sypialni. Możesz zdecydować się na zdalnie sterowane zabawki erotyczne, klasyczne dildo dla dwojga, czy zestawy do elektrostymulacji. Od Ciebie zależy, które zabawki wykorzystasz do zaskoczenia swojego partnera w łóżku!