sztuczne włosy

Jak zakładać syntetyczne włosy?

Włosy syntetyczne to świetny pomysł na stworzenie nowych fryzur w krótkim czasie i bez czekania na efekty wzrostu. Dzięki sztucznym pasmom możesz pozwolić sobie na efektowne, a nawet ekstrawaganckie połączenia formy, długości i koloru. Aby jednak sztuczne włosy długo wyglądały dobrze, trzeba o nie dbać. Jak pielęgnować i zakładać syntetyczne kosmyki, aby wyglądały jak najlepiej oraz zachwycały doskonałą kondycją?

Włosy naturalne, a syntetyczne – różnice

Oczywiście główną różnicą między perukami syntetycznymi a naturalnymi jest ich włosie. Pierwsze z wymienionych są wykonane z włókien sztucznych. Możemy znaleźć modele powstałe z bardzo tanich włosów, które stanowią lepsze rozwiązanie na specjalne okazje, ale także wysokiej jakości egzemplarze, takie jak te wykonane z kanekalonu. Peruki z tego tworzywa właściwie niewiele się różnią od naturalnych pukli.

Jak sama nazwa wskazuje, peruki naturalne robione są z naturalnych włosów takich jak azjatyckie, europejskie czy słowiańskie. Jest to jednak zdecydowanie droższa opcja, ponieważ ceny zwykle zaczynają się od 1000 zł i mogą osiągać wartości w przedziale 5-6 tys. Natomiast peruki syntetyczne można znaleźć już od 250 zł. Oczywiście istnieją też modele za 1000 zł - wszystko zależy od długości włosów, rodzaju czapki i jakości całego produktu.

Jak zakładać syntetyczne włosy? Mikroringi

Metoda microringto jeden z najbezpieczniejszych oraz najtrwalszych sposobów na zakładanie sztucznych włosów. Kosmyki mocuje się do naturalnych pukli za pomocą małych metalowych kółeczek, które pasują do koloru włosów i ich kondycji. Do wyboru pozostają pierścionki z brązu, aluminium czy miedzi.

To metoda, która nie wykorzystuje wysokiej temperatury mogącej uszkodzić naturalne włosy. Jest idealna dla kobiet o naturalnie cienkich, łatwo łamiących się włosach. Doskonale sprawdza się również jako metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Efekt jest długotrwały, a korekty wystarczy wprowadzać co 3-4 miesiące. Na początku pierścienie mogą nieco przeszkadzać, ale z czasem przyzwyczaisz się do nich.

Jak założyć syntetyczne włosy? Clip in

Przedłużanie włosów Clip in to nowoczesna metoda, która pozwoli Ci uzyskać świetne rezultaty w zaledwie kilka minut. Stosowane dotychczas sposoby kojarzyły się z bardzo kosztownymi wizytami u fryzjera, na które nie każdy może sobie pozwolić. Jednak spinki do włosów zmieniły wszystko. Możesz zrobić to na własnych włosach w kilka minut oraz znacznie taniej. Nigdy więcej kleju na kosmykach. Koniec również z kosztownymi i szkodliwymi zabiegami.

Przedłużanie włosów Clip in to niedrogi i skuteczny sposób na poprawę wyglądu. Dlatego ta metoda szybko rozprzestrzeniła się po świecie, a obecnie jest jednym z najpopularniejszych sposobów na zagęszczanie włosów. Spinki zwykle składają się z kilku opasek lub wiązek małych spinek przyszytych wokół krawędzi.

Syntetyczne włosy - jak zakładać? Warkoczyki

Jeśli marzymy o afrykańskich warkoczach, ale nasze własne włosy są za cienkie i za krótkie, to warkocze syntetyczne mogą załatwić sprawę! Dzięki dodatkowym pasmom, splecionym z naturalnymi kosmykami, uzyskujemy piękne, długie warkocze. Co więcej, w żaden sposób nie niszczą naszych naturalnych włosów. Możesz wybrać pojedynczy kolor (naturalny lub nawet neonowy) bądź wiele odcieni czy gradientów, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt. Najpopularniejsze barwy plecionek syntetycznych to czarny, różowy, niebieski, czerwony i szary. Odpinane warkocze syntetyczne pozwalają stworzyć oryginalne fryzury „z łapami”. Dodajmy, że tego typu produkty można zastosować na włosach naturalnych już zaledwie od długości 5-7 cm.

Najpierw dokładnie myjemy szamponem, suszymy i rozczesujemy kosmyki, zanim przejdziemy do zaplatania kolorowych syntetycznych warkoczy. Tworzenie fryzury zaczynamy od oddzielenia kosmyka własnych włosów i wybrania syntetycznych pasm o tej samej grubości.

Szukając idealnych włosów syntetycznych na warkoczyki, sprawdź ofertę https://www.zwap.pl/Wlosy-na-warkoczyki-kolorowe-c155/.