Kategorie:

W jaki sposób rozgrzać atmosferę w sypialni?

Zazwyczaj pierwsze miesiące związku są udane, zwłaszcza jeżeli mowa o życiu seksualnym. Twoja partnerka uwodzi Cię erotyczną bielizną, oboje pragniecie siebie jak najwięcej, jednak z czasem niespodziewanie przychodzi rutyna i wypalenie. Spędzacie coraz więcej czasu w pracy, bywa też tak, że nie dostrzegacie siebie wzajemnie, a seks sprowadza się teraz do zwykłej prokreacji podyktowanej biologicznym instynktem. Wobec tego pojawia się przekonanie, że należy coś zrobić, aby seks nadal był istotnym elementem relacji miłosnej.

 

W jaki sposób rozgrzać atmosferę w sypialni?

W pewnym momencie zauważacie, że stajecie się dla siebie nawzajem obcymi ludźmi. W głowach macie świadomość, że warunkiem przetrwania Waszego związku jest ponowne rozbudzenie pożądania, ponieważ wówczas seks znowu będzie atrakcyjną przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem. Ekskluzywne butiki erotyczne oferują bardzo duży asortyment erotycznej bielizny, w której każda kobieta będzie wyglądać jak bogini seksu. Partnerzy, którzy przełamali nudę w sypialni podkreślają, że pomogła im w tym oferta kostiumów erotycznych. Zabawy seksualne, gdzie partner jest w stroju policjanta, kobieta natomiast w ubiorze sprzątaczki bardzo działają na wyobraźnię obojga partnerów. Możesz ją 'ukarać za to, że niesolidnie posprzątała’, pokazać jak to należy zrobić lepiej, doskonale sprawdzi się przy okazji piórko rozkoszy, które doprowadzi ją do wrzenia. Nie musicie kochać się w łóżku pod kołdrą, ale  możecie spróbować innych miejsc, doskonałym miejscem okaże się blat kuchenny. Warto pozostawić na kreatywność, delektować się współżyciem, wykorzystać te wspólne chwile w jak najlepszy, najbardziej owocny sposób.

 

W jaki sposób rozpalić partnerkę?

 

Każda kobieta jest inna, dlatego też nie istnieje jeden uniwersalny sposób. Będąc ze swoją dziewczyną w związku od jakiegoś czasu, z pewnością wiesz co lubi, czego pragnie, jednak zawsze można porozmawiać na ten temat, odważyć się na otwartą rozmowę o swoich najbardziej skrytych fantazjach i marzeniach. Niektóre kobiety lubią seks BDSM, inne natomiast romantyczny stosunek, kiedy siadacie przy winie, świecach, a ona ma na sobie najlepszą kreację i eleganckie pończoszki, Ty też jesteś dobrze ubrany. Niektóre kobiety lubią być zdominowane, inne natomiast lubią gdy z nabożeństwem podchodzisz do ich ciała, pieścisz je, całujesz, delikatnie schodzisz w niższse rejony. Bielizna erotyczna rozpala zmysły zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ty lubisz gdy Ona zakłada eleganckie rajstopy, gdy zdejmujesz Jej koronkowe majteczki, Twoja pani również ceni męskie stringi, figi czy bokserki. Chcąc być doskonałym kochankiem, musisz dotrzeć do swej kobiety na płaszczyźnie psychiki i emocji, kobiety bez względu na wyznawane preferencje seksualne, lubią widzieć, że są dla mężczyzn najważniejsze. Kobieta, która czuje miłość swego partnera będzie po prostu lepszą kochanką, gdyż płeć piękna zawsze wiąże w mniejszym czy w większym stopniu miłość cielesną z tą duchową.

 

W jaki sposób pieścić partnerkę, by ta doznała orgazmu?

Kobiety podobnie jak mężczyźni mają mapę stref erogennych, szczególnie wrażliwe na dotyk są stopy i opuszki palców, nogi, pośladki, biodra, brzuch, piersi, łono, plecy i ramiona, dłonie a także głowa. Kobiety lubią inteligentnych mężczyzn, którzy wiedzą co szeptać do uszka swej damy, by ta poczuła się napalona i żądna seksu. Kobiety lubią gdy bawimy się wewnętrzną stroną ich dłoni, gdyż tam oraz między palcami mają wiele zakończeń nerwowych. Masaż pleców zawsze podnieci Twoją kobietę, przy okazji możesz delikatnie zahaczyć o pośladki. Dobry kochanek potrafi stymulować łono, umiejętnie będzie pieścił łechtaczkę. Piersi należy pieścić w sposób niezwykle delikatny, zmysłowy, gdyż są wrażliwe na dotyk. Namiętny mężczyzna będzie całować brzuch swej damy, z naciskiem na jego boki, które można całować i pieścić językiem. Panie lubią być chwytane za biodra, w ten sposób wiedzą, że w pełni kontrolujesz stosunek, one lubią być pod opieką czułego a jednocześnie stanowczego mężczyzny. Pośladki są tą częścią ciała, która jest pobudzana w grze wstępnej, ważne by dotykać je w sposób stanowczy. Jeśli chcesz sprawić rozkosz swej pani, zwilż dłonie oliwką, połóż swą damę na brzuchu i masuj posuwistymi ruchami nogi od pośladków po stopy. Masując stopy swej kobiety, nie łaskocz ich, lecz delikatnie, w sposób stanowczy dotykaj. Reasumując, odpowiedzią na pytanie, jak rozgrzać atmosferę w sypialni, jest oddaj siebie całego, włóż w akt miłosny całe serce a partnerka z pewnością Ci się odwdzięczy, dając Ci rozkosz i wspaniały orgazm.