prezent
Kategorie:

Prezent dla żony po porodzie – co wybrać?

Narodziny dziecka to piękny i niezwykle wzruszający moment w życiu każdego człowieka. Zanim maluch przyjdzie na świat, rodzice powinni odpowiednio się przygotować. Gdy kobieta trafia do szpitala, partner musi zadbać o to, aby wszystko było gotowe przed jej powrotem do domu. Po porodzie młoda mama jest zmęczona i będzie potrzebowała czasu, żeby dojść do siebie. Jeśli chcesz sprawić żonie przyjemność, to kup jej oryginalny prezent z okazji tego doniosłego wydarzenia. A jak dokonać właściwego wyboru?

Prezent z okazji porodu – dlaczego warto?

Ciąża i poród to ogromne obciążenie dla organizmu. W tym czasie kobieta często źle się czuje, a jej normalna aktywność zostaje znacznie ograniczona, ponieważ musi się stosować do licznych zaleceń lekarskich. Problemy zdrowotne, szybki przyrost wagi i stres mogą spowodować spadek nastroju. Do tego dochodzi lęk przed nową rolą i odpowiedzialnością za cudze życie. Dlatego to ważne, by kobieta przez cały okres ciąży czuła się bezpiecznie i miała wsparcie swojego partnera. Drobny prezent po porodzie będzie miłym gestem, dzięki któremu pokażesz żonie, że ją doceniasz. Upominek nie musi być drogi, ale powinien nawiązywać do aktualnej sytuacji. Świetnym pomysłem będzie na przykład zakup eleganckiej biżuterii. 

Biżuteria dla młodej mamy – co wybrać?

Biżuteria dla młodej mamy może skutecznie poprawić Twojej żonie humor. Po dużym wysiłku, jakim jest poród, taki drobiazg na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. W tym celu możesz zamówić dla niej stylową zawieszkę przedstawiającą matkę z dzieckiem. Medalik wykonany ze srebra, subtelnie ozdobiony cyrkoniami idealnie podkreśli walory kobiecej urody, a jednocześnie będzie symbolem nowego etapu w Waszym życiu. Jeśli chcesz, żeby Twoja żona poczuła się naprawdę wyjątkowo, to wybierz zawieszkę w kształcie serca. Biżuterię dla świeżo upieczonej mamy znajdziesz w sklepie https://parisbizuteria.pl/kategoria-produktu/cenne-chwile/porod/. Nowoczesne wzory i unikalne kształty sprawią, że z łatwością zamówisz idealny model dla swojej partnerki. Taki prezent na pewno ją wzruszy i umili jej pierwsze chwile po porodzie.

Biżuteria na narodziny dziecka – kiedy ją wręczyć?

Poród i następujący po nim połóg wiążą się z wieloma dolegliwościami. Dlatego to ważne, by wybrać odpowiedni czas na wręczenie prezentu. Po porodzie żona będzie bardzo zmęczona, a gdy położna poda Wam dziecko, będziecie skupieni wyłącznie na nim. W tym momencie prezent zdecydowanie nie jest najważniejszy. Z jego wręczeniem warto poczekać, aż pierwsze emocje opadną i znajdziecie się na sali poporodowej. Pozwól żonie odpocząć i przywyknąć do nowej sytuacji. Gdy personel zabierze malucha na rutynowe badania, możesz wykorzystać tę chwilę na przekazanie upominku. Biżuteria na narodziny dziecka powinna być zapakowana w ozdobne pudełko, które dodatkowo warto przewiązać elegancką kokardą. Jest to doskonały sposób na upamiętnienie tego szczególnego dnia i okazanie uczuć ukochanej osobie.

Biżuteria dla świeżo upieczonej mamy – na co trzeba zwrócić uwagę?

Zanim zamówisz stylową biżuterię, sprawdź terminy dostawy. Taki prezent najlepiej kupić z wyprzedzeniem, ponieważ dziecko może urodzić się wcześniej, a wówczas nie będziesz mieć czasu na poszukiwania. Wybierając odpowiedni produkt, zastanów się, jaki styl preferuje Twoja żona i znajdź dla niej biżuterię, która będzie pasowała do posiadanych przez nią stylizacji. Jeśli zamawiasz zawieszkę, to nie zapomnij dobrać do niej dopasowanego łańcuszka, dzięki któremu partnerka będzie mogła od razu założyć prezent i sprawdzić, czy jej odpowiada. Łańcuszek musi mieć właściwy rozmiar oraz to ważne, aby był wyposażony w wygodne zapięcie.

 

Biżuteria dla świeżo upieczonej mamy to znakomity pomysł na prezent. Zawieszka z odpowiednim motywem będzie wspaniałą ozdobą i doskonałą pamiątką. Jeśli wraz z żoną spodziewacie się dziecka, to już teraz pomyśl o podarunku, który sprawi jej radość w pierwszych dniach po porodzie. Jest to dobry sposób na umocnienie Waszej więzi i okazanie żonie wsparcia w tym wyjątkowo trudnym dla niej momencie.