Jak wzbudzić zainteresowane płci przeciwnej?

Każdy z nas potrzebuje relacji intymnej, seksualnej, bliskiej. To nieodzowna część ludzkiego życia. Znalezienie odpowiedniego partnera nie jest jednak łatwe. Trudności pojawiają się już na samym początku. Trudno jednoznacznie określić, co wzbudza zainteresowanie u płci przeciwnej. Nie ma uniwersalnych odpowiedzi, prawideł i norm postępowania, które sprawią, że się komuś spodobasz. Na szczęście są określone wskazówki, których zastosowanie może ułatwić wzbudzenie zainteresowania.

Co podnieca mężczyzn w kobietach?

Wszystko zależy od konkretnego mężczyzny. Każdy z nas ma własne potrzeby, upodobania, doświadczenia. Czy da się odpowiedzieć na pytanie, co podnieca mężczyzn w kobietach? Czy istnieją uniwersalne odpowiedzi? Istnieje kilka podstawowych reguł, które ułatwią Ci damsko-męskie relacje. Przede wszystkim bądź sobą. Zmienianie się dla kogoś nigdy nie kończy się dobrze. Jeśli wiesz, że Twój wymarzony partner lubi dziewczyny w szpilkach, a Ty nie znosisz noszenia takich butów, to ich nie noś. Jeśli nie będziesz czuła się dobrze, swobodnie i naturalnie, to nie będziesz atrakcyjna. Jest większe prawdopodobieństwo, że chłopak polubi Cię bez szpilek i zmieni swoje preferencje, niż to, że polubi Cię nienaturalną i spiętą. Zazwyczaj zakochujemy się w ogólnym wrażeniu, w całości zachowań i cech, w oderwaniu od naszych wstępnych oczekiwań. Najważniejsza jest chemia, która powstaje naturalnie, w odniesieniu do relacji przede wszystkim międzyludzkiej. Inne aspekty są tylko dodatkiem i tracą znaczenie w miarę rozwoju relacji. Niektóre cechy, które świadczą o atrakcyjności, są związane z wyglądem zewnętrznym, inne z osobowością. Znaczenie ma jednak całość.

Atrakcyjność fizyczna. Czy wygląd ma znaczenie?

Specyfika relacji tego konkretnego typu polega na jakiś rodzaju pociągu fizycznego. W przyjaźni nasz wygląd nie ma żadnego znaczenia. W relacji seksualnej gra pewną rolę. Nie jest najważniejszy. Dla każdego atrakcyjność fizyczna oznacza coś innego. Niektóre aspekty fizyczności kobiet mają jednak znamiona uniwersalnej atrakcyjności. Biorą one udział w budowaniu pierwszego wrażenia, które ustawia wstępny kierunek relacji. Atrakcyjność fizyczna ma większe znaczenie w relacjach seksualnych. Dłuższe związki są budowane w zupełnie inny sposób, a fizyczność ma w nich zdecydowanie mniejsze znaczenie. Nie ma żadnych reguł, które pozwolą Ci na zainteresowanie sobą każdego mężczyzny. Jeden mężczyzna woli duże piersi, inny małe. Niektórzy wolą skromne dziewczyny, inni bardziej wyzwolone. Niektórym facetom spodoba się luźne ubranie, innych pociągają obcisłe sukienki, obcasy i pończochy. Najważniejsze jest to, abyś ubierała się w zgodzie z własnymi preferencjami. Pewna siebie i wyluzowana dziewczyna w dresie jest bardziej seksowna od spiętej dziewczyny w mini spódniczce. Czasem ukrycie kształtów i pozostawienie tajemnicy, która podkręca wyobraźnię, przynosi lepsze efekty niż odsłonięcie wszystkiego.

To zawsze jest indywidualne, zależne od bardzo subiektywnych upodobań. Skoro nigdy nie możesz mieć pewności, co lubi konkretny facet, to czy warto się dla niego zmieniać w ciemno? Nie warto, tym bardziej że zmiany mogą przenieść odwrotny efekt. Co zatem podnieca mężczyzn w kobietach? Przede wszystkim niewymuszone i swobodne zachowanie, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jesteś tym atrakcyjniejsza dla niego, im bardziej samą siebie lubisz.

Cechy, które czynią nas atrakcyjnymi

Bardzo ważne są również aspekty osobowościowe. Bardzo często pociąg wynika z cech osobowości. Najbardziej seksowa dla niego może okazać się rozmowa z Tobą. Ważne jest to, aby osoby dobrze się dobrały. Rozmowy powinny być naturalne, swobodne, atrakcyjne. Ta atrakcyjność również jest indywidualna. Dla mężczyzn, którzy dużo czytają, atrakcyjna może być rozmowa o ulubionej książce. Jeśli dany facet w ogóle nie czyta, to pewnie nie będzie chciał godzinami słuchać o narracjach i tropach poetyckich. Ważny jest jakiś rodzaj dopasowania. Większość mężczyzn lubi jednak podobne cechy. Cenią oni zazwyczaj poczucie humoru, życzliwość, umiejętność słuchania. Ważne są również odwaga, chęć przygód oraz zdolność do podejmowania ryzykownych działań. Czasem będzie to występ na karaoke, a czasem rejs po morzu. Wszystko zależy od konkretnego mężczyzny.